• Organizácia skúšok

• Organizácia skúšok 2024

Stredná športová škola, Trieda SNP 54, 974 01 Banská Bystrica

ORGANIZÁCIA

prijímacej skúšky – časť pohybové testy

pre školský rok 2024/2025 do I. ročníka SŠŠ

odbor: 7471 M 00 športový manažment

odbor: 7451  J  00 športové gymnázium

25.marec 2024 (pondelok)

8,00   –   8,30 hod.               prezentácia uchádzačov vo vestibule školy

športy:  futbal, skialpinizmus, zjazdové lyžovanie, biatlon,

beh na lyžiach, skoky na lyžiach

8,45   –   9,00 hod.          organizačné pokyny

9,00 hod. – 13,00 hod.    špeciálny pohybový test ( podľa zvoleného športu na určených      športoviskách)

Uchádzač si donesie na talentové pohybové skúšky potrebné oblečenie a výstroj pre zvolený šport

26.marec 2024 (utorok)

športy:  hokej,  volejbal, florbal, judo, atletika

a  iné športy ( všetky športy , ktoré nie sú v zozname v ostatných dňoch)

7,30 hod.  -   8,00 hod.       prezentácie hokej uchádzačov vo vestibule školy

8,00 hod.   –      8,15 hod.         organizačné pokyny

8,30 hod. –      13,00 hod.          špeciálny pohybový test, všeobecný pohybový test (50m nie sú povolené tretry, skok do diaľky z miesta, hod 2 kg plnou loptou,12 min beh- na atletickom štadióne SŠŠ)

8,00   –   8,30 hod.               prezentácia volejbal,  florbal, judo, atletika

iné športy  ( všetky športy , ktoré nie sú v zozname v ostatných dňoch)  uchádzačov vo vestibule školy

8,45   –   9,00 hod.                   organizačné pokyny

9,00 hod. – 13,00 hod.             špeciálny pohybový test

27. marec 2024 (streda)

8,00   –   8,30 hod.               prezentácia uchádzačov vo vestibule školy

športy: basketbal, úpolové športy (box, MMA,kickbox .......), karate,

plávanie, cyklistika, triatlon

8,45   –   9,00 hod.          organizačné pokyny

9,00 hod. – 13,00 hod.    špeciálny pohybový test

Uchádzač môže požiadať s odôvodnením o náhradný termín štyri dni pred konaním prijímacieho konania( lekárske potvrdenie, reprezentačný zraz....atď).

PaedDr. Jozef Smekal