• Mentálny koučing v Strednej športovej škole BB

• V dňoch 30.11. a 4.12. 2023 sme zorganizovali skupinový mentálny kočing pre našich žiakov.

30.11.2023 pre I.MA, I.MB III.D

4.12.2023 pre I.D, I.B, III.B

Viedol Mario Bajs

Mentálny koučing môže byť veľmi prospešný pre študentov v Strednej športovej škole, pretože pomáha zlepšiť mentálnu odolnosť, sebavedomie a výkonnosť. Tu sú niektoré oblasti, v ktorých by mentálny koučing mohol byť študentom na športovej škole užitočný:

Riadenie tlaku, sebavedomie, ciele a motivácia, zvládanie stresu, riadenie emócií, zlepšenie koncentrácie, riadenie zranení a rehabilitácie, tímová spolupráca

Pre úspešný mentálny koučing je dôležité, aby kouč rozumel špecifikám športového prostredia a bol schopný prispôsobiť svoje metódy potrebám jednotlivca. Taktiež je dôležité, aby študenti mali otvorený prístup k tejto forme podpory a boli ochotní pracovať na svojom mentálnom rozvoji.