• Svetový pohár v karate Mexiko

• V dňoch 21-24.9 2023 sa zúčastnili svetového pohára v Mexiku študenti Strednej športovej školy v Banskej Bystrici.

V konkurencii 786 pretekárov zo 46 krajín dosiahli skvelé výsledky:

Richard Turčaník zvíťazil v kateg. kadeti -70kg1.kolo Free 2.kolo Mex 6:0 3.kolo Crc 4:14.kolo Semifinále Ger 7:45.kolo Finále Mex 1:0

Simon Kovač obsadil v kateg. juniori -68kg druhé miesto 1.kolo Per 2:02.kolo Mex 1:0 3.kolo Esp 6:0 4.kolo Semifinále Ita 1:1 5.kolo Finále Sco 0:3

Liliana Malá obsadila v kateg. juniorky -53kg tretie miesto1.kolo Free2.kolo Mex 4:03.kolo Bol 4:24.kolo Semifinále Ita 0:1 5.kolo Repasáž Bronz medal match Mex 5:0

Natália Lea Luptáková obsadila v kateg. -59kg tretie miesto1.kolo Mex 1:02.kolo Fra 0:1 3.kolo Repasáž Eng 2:04.kolo Bronz medal match Ger 2:2 (vlajky 4:0)

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu Slovenskej republiky a Strednej športovej školy !!!

• Biatlon

• IBU Summer Biathlon CER Cup

9.9.2023-10.9.2023 sa v českom Letohrade konali Majstrovstvá ČR v biatlone na kolieskových korčuliach IBU Summer Biathlon CER Cup

Úspechy našich žiakov pod vedením trénerky Otchenash:

Michaela Straková (II.D trieda) zvíťazila v šprinte a aj v stíhacích pretekoch, nominovala sa do super šprintu do kategórii dospelých, kde sa vo finále umiestnila na 10. mieste.

Martin Cienik (IV.B trieda) sa v šprinte umiestnil na 2. mieste s čistou streľbou a taktiež sa nominovaldo super šprintu dospelých a vybojoval vo finále 4. priečku

Srdečne blahoželáme !

• Budapešť open 2023

• Karate

Budapešť open 2023

Tento víkend 16. - 17.9.2023sa naši karatisti zúčastnili súťaže v hlavnom meste Maďarska, kde dosiahli skvelé výsledky: