• Zmena ceny stravného

• Vzhľadom na zmenu finančných pásiem MŠSR sme povinní zmeniť finančné limity na nákup potravín. Keďže táto zmena nastane 1.1.2023, žiadame Vás, aby ste platby za mesiac január neposielali v decembri, ako ste robili doteraz. Pri evidovaní platby v decembri Vám bude platba vrátená. Prehľad nových platieb a termíny nájdete tu a na stránke školy v sekcii školská jedáleň - ceny stravného.

• 10.11.2022 Mentálny koučing na Strednej športovej škole BB

• Šport je o fyzickej kondícii, avšak rovnako dôležitá je aj psychická kondícia. Najväčší súper každého športovca je v jeho hlave. Základom je veriť si, rozhodnúť sa a vytrvať. Ostať motivovaný, tešiť sa z výhry a poučiť sa z prehry. Nenechať sa znechutiť, ale ísť si svojou športovou cestou.

Na základe toho sme dňa 10.11.2022 na Strednej športovej škole uskutočnili mentálny koučing pre žiakov-športovcov. Viedol ho profesionálny certifikovaný mentálny tréner PhDr. Michal Kopčan.