• Dalibor Dvorský 2. ročník športový manažment

• V minulej sezóne sa náš žiak Dalibor Dvorský (2. ročník športový manažment) stal najmladším strelcom v histórii najvyššej slovenskej súťaže, keď vo veku 15 rokov, 7 mesiacov a 18 dní rekord Mariána Gáboríka. Teraz dal o sebe opäť výrazne vedieť vo Švédsku.

Stále len 16-ročný obrovský talent slovenského hokeja aktuálne pôsobí v druhej najvyššej švédskej lige v tíme AIK IF Stockholm. V zápase proti Troja/Ljungby sa mu podarilo skórovať v nájazdoch po krásnej kľučke, ktorou oklamal brankára a pripísali mu víťazný gól. Stal sa tak najmladším zahraničným hráčom, ktorý skóroval vo švédskej profesionálnej lige. Doterajší rekord držal český kanonier Dávid Pastrňák.

• Olympiáda ľudských práv

• Minulý týždeň sa konalo školské kolo Olympiády ľudských práv. Sily súťažiacich boli veľmi vyrovnané, veľmi sa tešíme aj z veľkého záujmu žiakov! 1.miesto obsadila Natália Zakopčanová IV.C, 2.miesto Mirjana Tomič IV.C a 3. miesto Gréta Novotňáková IV.C. Všetkým zúčastneným ďakujeme a víťazom držíme palce v okresnom kole!