• Olympijský deň 2021 Banská Bystrica

• Olympijský deň je aj pripomienka významu športu pre zdravie, preto každoročne 23. júna Centrum voľného času - JUNIOR a Olympijský klub Banská Bystrica spolu s partnermi pripravujú podujatie na podporu olympijských myšlienok. Podujatím chceme zvýšiť povedomie o pozitívnom dopade športovania na celkové zdravie. Preto aj tento rok 23. 6. 2021 sa podujatia zúčastnili študenti a študentky spolu s pedagógmi banskobystrických stredných škôl na Olympijskom dni 2021, ktorý sa uskutočnil v areáli Strednej športovej školy.

Link s účasťou našej školy na Behu olympijského dňa  23. 6. 2021 na Strednej športovej škole.

• Sústredenie nemecký jazyk

• Piatkové popoludnie trávili žiaci III.C triedy v spoločnosti nemeckého jazyka. Rôznymi formami si prehlbovali a upevňovali učivo, ktoré bolo prebraté počas online fázy, počas ktorej nám veľmi chýbala vzájomná interakcia. Mali možnosť opýtať sa na to, čomu nerozumeli a v komunikácii so spolužiakmi rozhýbať živý jazyk. Všetkých musím pochváliť za usilovnú prácu a že vydržali s nemčinou až do večerných hodín! Verím, že si domov odniesli vedomosti a pozitívne zážitky 😊