• FLORBALOVÝ TURNAJ

• Deň pred veľkonočnými prázdninami sa uskutočnil na našej škole florbalový turnaj. Víťazom sa stali maturanti zo IV.D triedy, keď v napínavom finále zdolali III.D triedu. Na 3. mieste skončila VIII.C trieda. Všetky triedy boli ocenené diplomom a sladkou odmenou. Žiacka školská rada Športového gymnázia sa chce týmto poďakovať všetkým zúčastneným hráčom a organizačnému tímu za vydarený priebeh turnaja, rovnako ostatným študentom a aj vyučujúcim za povzbudzovanie počas zápasov a víťazom samozrejme gratulujeme.
            A už čoskoro sa tešte na veľký ročníkový FUTBALOVÝ TURNAJ na ŠG.

• Valentínske srdce 2015

• NAŠI UMELCI

Tak ako každý rok aj tento rok sa konala  na našej škole talentová súťaž v speve ľudovej a populárnej piesne s názvom O Valentínske srdce. Šestnásť talentovaných študentov svojimi výkonmi nepotešilo len samých seba, ale aj porotu, ktorá výkony súťažiacich hodnotila a odmenila, ako to aj z názvu súťaže vyplýva, peknými valentínskymi srdciami.